אתר הפנאי
קרדיט: freepik

חיים טוב יותר

מי מאתנו לא אוהב לחיות טוב? מי מאתנו לא אוהב את התחושה הנפלאה שעוברת בכל רמ"ח איברנו כאשר אנחנו מרגישים ואומרים לעצמנו "אח, החיים יפים"? ומי מאתנו שלא תמיד מחפש, מה יגרום לנו להרגיש מלאים, במיוחד כשלפעמים נדמה ונראה שבחוץ, לא כזה כיף?

כאשר אנו אומרים שאנו חיים טוב, לכל אחד ואחת מאתנו ישנה פרספקטיבה שונה לדברים, כל אחד ואחת רואים בצורה שונה וייחודית את העולם וההיצע שלו מבחינת אושר, הצלחה או אם לסכם זאת - את החיים הטובים. אצל חלק האנשים מדובר בהקמת של משפחה, אצל חלקכם על הקריירה ויש כאלו שהחיים הטובים נמדדים אצלם לפי הזמן הפנוי שלהם, אצל כל אחד ואחת מאתנו זה שונה.

בחרנו להתמקד כאן במספר נקודות בקשר לחיים הטובים, שאנו מאמינים שהם רלוונטיים לכלל וכמה שיותר אנשים יזדהו ויתחברו אליהן.

רק בריאות

כמה פעמים שמענו (בעיקר ממבוגרים מאתנו) את המשפט: "העיקר הבריאות"? כנראה שישנה סיבה טובה לכך שהם, עם ניסיון החיים הגדול שלהם, יודעים כבר מהו העיקר ומהו הטפל. מגיע שלב בחיים שאנו מבינים שהכלי הכי חשוב והכי יקר בעולם הזה הוא הזמן. את הזמן אי אפשר להזיז, אי אפשר להחזיר ואי אפשר לעצור (או אפילו להאט), ואת נפלאות הגוף (והחלקים הפחות נפלאים שלו) אנו מרגישים עם הזמן, בבריאות שלנו. ישנם דברים שבשליטתנו, וישם דברים שקוראים באופן נורמלי עם הזמן שגם אנו אוהבים אותם יותר או אוהבים פחות, אין לנו אפשרות לשנות זאת.

בריאות זה חיים, וזה לא נגמר רק בנו, אלא גם רלוונטי לסובבים, לקרובים ולאהובים שלנו. כאשר הבריאות של המעגל הקרוב שלנו, במצב טוב ובמצב חיובי, אנו מרגישים זאת גם על עצמנו, גם מבחינה ופיזית וגם מבחינה נפשית ואם יש משהו שכולנו יכולים להסכים עליו זה שחיים בריאים הם חיים טובים.

זוגיות

נאמר לא פעם: "לא טוב האדם לבדו", המשפט הזה, מדגיש ומזכיר לנו, שאנחנו יצורים סוציאליים ושאנו צריכים למצוא את הפרטנר (או פרנטרית) שלנו לחיים. זוגיות, היא בדרך כלל כלי חיבור של שני אנשים לפני צעד להקמת משפחה (אם כי גם שני אנשים יכולים להיחשב כמשפחה) ובניית עתיד משותף. זוגיות בריאה היא זוגיות שמעצימה אותנו ולכן כאשר אנחנו נמצאים בזוגיות טובה, באווירה טובה ובאהבה גדולה (אהבה היא המפתח), אנחנו בהחלט יכולים להצביע על חיים טובים ומלאים יותר.

אנחנו לא נסקר עכשיו את כל סוגי הזוגיות שקיימות, בלי קשר למגדרים ולנטיות המיניות, לא משנה אם אתם מונוגמים שהייתם כל חייכם עם אותו האדם או שאתם פוליאמורים שנוהגים לעשות חילופי זוגות, לא משנה האם אתם זוג צעיר שרק השתחרר מהצבא ומוכן לטרוף את העולם או שאתם כבר זוג שעבר את הגיל השלישי מזמן וחוויתם את רוב ההיצע שיש לעולם, כאשר אתם מאושרים ומרגישים מרוממים בזוגיות שלכם, אתם בהחלט יכולים להצביע על כך, שהחיים שלכם נמצאים במקום טוב יותר.

לפעמים חלומות מתגשמים

בשביל שחלום יתגשם, זה לא מספיק רק לחלום עליו הרבה, אלא באמת צריך לראות אותו קורה ובשביל כך, אנו צריכים להתמקד בו בצורה חכמה ונכונה ואם וכאשר נגיע להגשמה שלו, אנחנו בהחלט נרגיש את הבוסט הזה שנותן לחיים שלנו פרספקטיבה חיובית במיוחד

חלומות יכולים לבוא בשלל צורות ובשלל "גדלים", משהו מציאותי יותר, משהו מציאותי פחות, אבל עצם העובדה שיש לנו "משהו" כזה, זה כבר חיובי בשבילנו. השאיפות שלנו, תמיד מושכות אותנו קדימה ומניעות אותנו להתקדם. החלומות שלנו, זה כמעט אותו הדבר, רק שאפשר להסתכל עליהם כמו על הפרס של אותן שאיפות.

זה לא משנה כמה זמן ביום תקדישו, כמה זמן אתם תפנו או כמה זמן אתם תעריכו, אבל ככל שתנסו לחיות את החלום שלכם, כך אתם תגיעו לאט לאט לסיכוי גדול וגדול יותר, להגשמתו. בין אם זה ביקור נוסטלגי או טיול שתמיד חלמתם עליו, איזו מטרה שהיתה נראית לכם סופר רחוקה או אפילו רעיון הזוי שרציתם ליישם. לכו אחר החלומות שלכם, זה בהחלט ישפר את חייכם וייתן לכם תחושת עליונות כלפי עצמכם. הרי לא סתם, אלו שחיים טוב, נאמר עליהם שהם: חיים את החלום.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

חיים טוב יותר

מי מאתנו לא אוהב לחיות טוב? מי מאתנו לא אוהב את התחושה הנפלאה שעוברת בכל רמ"ח איברנו כאשר אנחנו מרגישים